Reinkarnace Ferdy Mravence

Kdyby bylo možné převtělování, skoro by se dalo říci, že je Ferda Mravenec i dnes mezi námi. A nejenom že mezi námi je, ale nechal se i naklonovat. A všechny tyto jedince pak lze nalézt na jednom jediném místě, jež lze nalézt na http://servisvirivychvan.cz/sluzby/.

média

Proč zrovna tam, ptáte se mě?
Odpověď na právě položenou otázku je prostá. Jednoduše proto, že zrovna tady najde člověk více než zručnou pomocnou ruku, a to právě tehdy, když je jí zapotřebí.

Jakmile totiž někde přestane téct voda nebo tato naopak začne téct i tam, kam by se v žádném případě dostávat neměla, jakmile se objeví problémy s nefungující kanalizací, bojlerem, kotlem, bazénem a kdo ví, čím vším vlastně ještě, jsou to právě tito instalatéři, na něž je záhodno se obrátit se žádostí o pomoc.
A to proto, že tito

a) poskytují nepřetržitý havarijní servis
b) garantují dojezd na místo havárie do šedesáti minut od nahlášení
c) spraví vše, co si jenom lze v oblasti instalatérství představit
d) a ve spolupráci se zedníky, topenáři, plynaři a elektrikáři zvládnou i stavební práce

Ovšem tím to ještě ani zdaleka nekončí. Zdejší odborníci totiž dokážou i jiné kousky. Umí třeba také

a) provádět veškeré zemní a výkopové práce
b) hloubit jámy pro bazény, septiky a čističky
c) kopat základy pro rodinné domy
d) převážet materiál po stavbách

To vše maximálně odborně, pod dohledem pracovníků s bohatými zkušenostmi.
A pokud už snad jejich klienti mají nejen jámu v zemi, ale i v ní zapuštěný bazén či vířivku, i zde nalézají své uplatnění.

služby

Připravují vířivky před začátkem sezóny, měří v nich kvalitu vody, seřizují, opravují a mění vše, co se porouchá, a nakonec tu zase všechno vyčistí, vysuší a uloží k ‚zimnímu spánku‘, aby se to bez úhony dočkalo další sezóny.
A stejnou péči skýtají i bazénům, u nichž též provádějí zazimování, odzimování, diagnostiku, montáž a demontáž, kontrolu těsnění a filtrace, doplňují bazénovou chemii a podobně.

To vše na té nejvyšší úrovni.
Prostě co zaměstnanec, to Ferda Mravenec. Jenže ne vymyšlený, nýbrž reálný, z masa a kostí