Co dokáže u mužů zesílit a udržet hladinu testosteronu


Ženské tělo – že muže dovede rozpálit až doběla nahé ženské tělo, ví snad každý. Je to ten nejsilnější vizuální stimul, jaký si lze představit. Ženy, které to ví, jsou ve výhodě, protože tím se zvedá mužům testosteron, a je velká šance na perfektní sex. Ten je nejvýhodnější praktikovat ráno kolem osmé hodiny, kdy je hladina testosteronu nejvyšší, erekce nejsilnější, a v této době je také pohled na ženské tělo, pár hodin či desítek minut po probuzení, nejkrásnější. Končetiny nejsou oteklé a organismus je po nočním spánku odpočatý.

krásné ženské tělo

Láska – muž není pouhý živočich, sexuální štváč, jehož hlavní životní touhou je plození potomků, je to také milující partner, plný zájmů, se svérázným životním stylem, který také mnohdy zrcadlí u svého protějšku. Že se partneři vybírají také dle vzájemné energetické přitažlivosti a na základě jejich zájmů, pohledu na svět, tužeb a přání a životního rozhledu, jistě není třeba zdůrazňovat. V tomto směru hraje zásadní roli láska, jestliže ve vztahu dominuje, pak dokáže překonat mnoho problémů. A jen tak mimochodem, právě láska mezi partnery udržuje hladinu testosteronu u mužů poměrně výrazně.

Přirozená vůně – jak vám voní vagína vaší partnerky? Pokud ano, pak je zřejmé, že se k sobě geneticky hodíte a můžete mít spolu zdravé děti. Podobně jako na vůni vagíny mohou muži pozitivně (nebo také negativně v opačném případě) reagovat na vůni potu podpaží a chodidel. A chcete-li mít nezkreslenou představu o vhodnosti partnerky, neměla by užívat hormonální antikoncepci, která mění složení potu, a je pro muže v tomto směru matoucí.

ležící dívka

Adaptogenní bylinky – v současné době na nás působí mnoho stresujících vlivů a ty mohou narušit nejen erekci, ale i další životní funkce. Nedávejte šanci stresu řídit váš život, snažte se mu vyhýbat a pomáhat si vhodnými bylinkami, zejména Kotvičníkem zemním, Ashwagandhou a Korejským, Sibiřským či Peruánským ženšenem. Tyto bylinky přezdíváme jako adaptogeny, protože adaptují tělo na působení stresu, je to vlastně jakýsi testosteron prodej https://www.erectmax.cz/blog/testosteron-prodej/ v přírodním balení, přímo z horských oblastí Himálají, Peruánských And či Sibiře.