ProVape a jejich divoká řada Warriors!


Pokud používáte elektronickou cigaretu, potřebujete samozřejmě nějaké náplně do elektronické cigarety. Jaké si ale vybrat? Na trhu máme tolik možností. Dnes už pro ty nejlepší příchutě nemusíte do zahraničí. Na český trh se dostalo i mnoho zahraničních prodejců, od kterých si můžete vychutnat prémiové příchutě. Jednou z nich je značka ProVape. Jedná se o lotyšskou společnost, která vyrábí prémiové liquidy vynikající svou sladkostí. V shake and vape lahvičkác o objemu 60 ml najdete celých 20 ml liquidu.

vaping

ProVape přišlo na český trh s několika řadami liquidů. Jedna z nich, Warriors, je inspirovaná světovými politiky a leadery. Pojďme se na některé příchutě podívat blíže.

Iron Balls

Milovníky ovocných příchutí bezpochyby nadchne příchuť Iron Balls. Tato příchuť byla dříve inspirována Vladimirem Putinem, který byl zobrazený i na lahvičce. Poté, co začal konflikt na Ukrajině, nahradila společnost ProVape jeho podobiznu ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenskym. V liquidu si vychutnáte neodolatelnou chuť nakyslých jablek, citrónů, sladkých jahod a lehké chladivosti.

Kim Kabum

Příchuť inspirovaná diktátorem a vůdcem Severní Koreje, Kim Čong-unem. Ač se to může zdát kontroverzní, tuto příchuť si zamilujete. Jedná se o směs exotického ananasu, sladkých jahod, a to vše doplněno sladkou a zároveň lehce trpkou chutí třešní.

vape

Don Chump

A nemůže chybět ani lahvička inspirovaná bývalým prezidentem USA, Donaldem Trumpem. Zde si přijdou zase na své milovníci dezertových příchutí. V liquidu ucítíte výraznou chuť banánu doplněnou o prémiovou čokoládu. To vše zjemňuje chuť smetany.

The Iron Angel

Příchuť inspirovaná Angelou Merkelovou. I zde potěší milovníky ovocných příchutí. V lahvičce se skrývá vybraná směs ovoce, konkrétně hrušek, lesních jahod a brusinek. Pokud máte rádi trochu neobvyklé mixy ovoce, tento vás rozhodně potěší.