Co trápí muže?


Všichni lidé na světě mají problémy. Ty problémy se samozřejmě liší od toho, o koho se jedná, jakou má rodinnou situaci a podobně, protože lidi trápí různé problémy a mají samozřejmě různé rodinné a životní situace, které musí zvládat. To, že vy takové situace nemáte neznamená, že je nemají ani ostatní. Nikdy nikoho nesuďte podle obalu, protože byste mohli přijít na to, že to, jak se chovají nebo jak vypadají může být zapříčiněno tím, v jaké situaci právě jsou. Na to si tedy dávejte pozor, někdy to může být kámen úrazu při seznamování. Mít předsudky je to nejhorší, co můžete udělat.

problémy

Jistě jste si všimli, že nějací vaši blízcí se necítí dobře nebo mají nějaké problémy. Zkuste se s nimi o tom pobavit, uděláte dobře a budou rádi, to nám věřte. Někdy si o tu pomoc totiž lidé neumí moc říct, a tak je třeba jim to nabídnout z druhé strany. Pokud cítíte, že má nějaké problémy třeba váš muž, nebojte se ho zeptat, co za problémy má. Nemusí to být nutně nevěra. Pokud vám i přesto řekne, že žádné problémy nemá, tak vás jen nechce zatěžovat. A my jsme tu dnes od toho, abychom vám řekli, co za problémy váš muž může mít. Samozřejmě to není pravidlo, může mít jakékoliv jiné problémy, ale je dost možné, že právě to, co tu zmíníme, ho trápí.

sérum

Například se může jednat o zdravotní problémy. Nejčastějším zdravotním problémem je zvětšená prostata. Normální velikost prostaty je taková, která vás neobtěžuje při močení, avšak mužům se prostata velmi často v průběhu života zvětšuje, a to hlavně ve stáří. Taková prostata, protože je kolem močové trubice, způsobuje, že mají muži velmi časté pocity na močení, ale zároveň jim to potom nejde. Takový problém se dá ale samozřejmě léčit, takže se jich na to opatrně zeptejte, a pokud takový problém mají, tak jim poraďte, ať začnou brát léky, nebo ať si zajdou k lékaři. Kromě tohoto vašeho muže může trápit problém s erekcí. To je v pozdějším věku normální. Jak zlepšit erekci vám poradí například lékař. Bez toho se nic nevyřeší, to je jasné. Ten vám samozřejmě poradí, co a jak a vůbec vám řekne, jaký problém vás trápí. Hlavně svému muži ukažte vaši podporu, a že na to není sám.