Levné a dostupné bydlení


Mnoho mladých lidí chce bydlet ve svým a konečně se odpoutat od rodiny. Ovšem situace je taková, že vláda mladé lidi nepodporuje a mnoho z nich tak nedosáhne na žádnou nemovitost. Pakliže, že jste pouze sám, nebo sama, je bydlení skoro nereálné a člověk musí zůstat buď u rodičů anebo zvolit podnájem. Pokud jste v situaci, kdy jste dva a máte aspoň něco našetřeného, tak zjistíte, že Vás sežere úroková sazba, která nejde v podstatě splácet, pokud neberete 100 tisíc měsíčně. Ovšem nevěšte ještě hlavu, nemovitosti jsou sice drahý, ale existuje levné a dostupné bydlení v podobě Lavaro House Berta Nr.103 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-882/.

Lavaro House

Mobilní domy se za poslední roky neuvěřitelně rozrostli, a to díky tomu, že jsou levné, hezké a také dostatečně prostorné. Jedinou věcí, kterou budete potřebovat, je pozemek, kam mobilní dům umístíte. Ovšem pokud Vám rodiče pomohou, nebo nějaký malý pozemek koupíte, tak furt budete na lepších penězích, než s nemovitostí se 7 % úrokovou sazbou. Navíc si musíte vzít fakt, že všechny nové mobilní domy jsou plně vybavení a vy tak nemusíte nic přikupovat. Postel, spotřebiče, skříně a další vybavení je součástí mobilního domu a je počítáno v ceně. Další výhodou je dovoz až na místo a kompletní umístění.

Lavaro House

Tato společnost, která prodává mobilní domy nenabízí pouze nové, ale můžete si také koupit již použité domy. Ty jsou logicky levnější a použité. Samozřejmostí je, že firma dováží i úplné novinky na trhu, které jsou naprostou senzací. Jejich vzhled je originální a oproti starším mobilním domům jsou vkusné a nejdou rozeznat o klasického domu. Dále se rozdělují mobilní domy na sezónní a celoroční. Můžete se tak rozhodnout, jaký zvolit, nebo za jakým účelem ho pořizujete.

Tudíž neváhejte a prohlédněte si mobilní domy už nyní, a to buď online a nebo na jejich pobočkách.