V čem se muži liší od žen

Rozdíly v chování mezi muži a ženami vidíme už od útlého dětství a není to dané výchovou. Dívky více inklinují k tanečkům, kluci raději míč. Kluci mají rádi sporty, dívají se na hokej, fotbal a fandí. Vyznají se v autech a hned podle značky auta poznají, co je to za auto. Perfektně umí vše opravit a umí rozdělat okurky a marmeládu. mají větší sílu. Nebrečí? No to zase není pravda, jen raději brečí někde o samotě, když se jich něco dotkne, když jsou smutní. Mají delší řasy, méně tuku v těle a nedrží bláznivé diety. Rádi zajdou s kamarádem poklábosit na pivo.

muž

Pivo milují, mají rádi hořkou chuť. Když dostanou rýmu, trpí. mají pocit, že umírají. Když běží nahatí, zmenší se jim penis. Mají rádi erotiku a rádi se dívají na pornofilmy. Někdy si potřebují vyrazit na pánskou jízdu. Z hudby preferují nejčastěji rock nebo metal. Rádi riskují a jezdí rychlými auty, motorka je jejich miláček. K jídlu jim nejvíce chutná právě maso. Steaky, řízky, klobásky, tohle je prostě jejich. maso. Před dívkou, která je zaujme, trochu machrují, dvoří se jí, snaží se, ale být viděni v lepším světle. Vyznají se ve čtení map. Mají skvělou prostorovou orientaci a ačkoli jsou v nějakém místě poprvé, vyznají se v něm.

šťastný muž

Když řídí auto a nějaký řidič před nimi jezdí pomalu, nadávají. Muži většinou nepomlouvají, když už je někdo naštve, tak si to s ním vyříkají a popřípadě se s ním poperou.  Když si kupují šampon, nějak to moc neřeší, zda mají mastné vlasy, suché vlasy a podobně. Když zajdou ke kadeřníkovi, tak to je jednou za čas, je to levné a je to poznat. Rádi si porovnávají s ostatními muži své penisy. Rádi si představují ženy nahé a nikdy si nevšimnou, že má nově upravené vlasy, novou rtěnku, nové oblečení. Jsou více technicky založeni. Když se nějaký muž živí jako kadeřník nebo tanečník, myslí si o něm, že je teplý. Muž se rychleji vypraví z domu. Myjí nádobí, když už je všechno nádobí špinavé.