Proč mít tričko s vlastním potiskem?


Trička s vlastním potiskem se vám mohou hodit v celé řadě případů. Nevěříte? Hned vám dokážeme, že se jedná o velice užitečnou věc a možná že i právě vy si jedno takové pořídíte.

Prvním případem kdy se vám může hodit potisknout tričko vlastním motivem je v momentě, kdy jdete na narozeniny a hledáte nějaký velmi originální dárek. Na tričko můžete natisknout například nějaký originální vzkaz pro oslavence, nebo dokonce i celou větu, nebo vtipnou hlášku! Při tvorbě takovýchto vtipných dárků se vynalézavosti meze opravdu nekladou! Pokud se vám návrh trička opravdu povede, věřte, že jej oslavenec bude nosit často a s chudí.

tričko s potiskem

Dalším případem, kdy budete určitě potřebovat vlastní tričko s potiskem, je v momentě, kdy se svým fotbalovým týmem chystáte jít na nějaký turnaj. Zkrátka během hry musíte mít stejné dresy, abyste na první pohled poznali svého spoluhráče. Nehledě na to, že pokud hrajte zápas jen tak pro srandu, určitě se vám budou hodit na tričku nějaké vtipné nápisy nebo jména.

Kromě dvou předešlých případů, vlastní tričko s potiskem oceníte i v případě, kdy jste živnostník, nebo vedete vlastní podnik a chcete obdarovat své zaměstnance něčím speciálním. Firemní oblečení je v naprosté většině případů nejen užitečné, ale i hezké. Zaměstnanci takový dárek ocení a vy si uděláte reklamu – protože pokud tričko s vašim logem bude někdo nosit po městě, hned si na vás všichni kolemjdoucí vzpomenou.

žena s tričkem

Kromě klasických triček však můžete vlastní potisk umístit i na další kusy oděvu. Mezi nejoblíbenější patří mikiny s vlastním potiskem, nebo bundy. Mikiny s vlastním potiskem často vyhledávají kromě firem i děti, které jsou v posledním ročníku. Je to pro ně jakési rozloučení s celou třídou i se školní docházkou.

Mimo tyto kusy oblečení je moderní dělat potisky i na batohy, tepláky, nebo kterékoliv jiné kusy oblečení.