Pasametry: kde sehnat ty nejlepší?

Pasametr je speciálním druhem měřidla – odlišuje se svými vlastnostmi. Využívá se totiž pro měření klasické délky, ale také tloušťky a průměru, což obyčejná posuvná měřidla nezvládají. Využívá se zejména při zpracování kovů.

Měření je základním bodem jakékoliv stavební či rekonstrukční stavby. Vždy je důležité dokonale naměřit všechny rozměry a to s co nejmenší odchylkou. Podle získaných metrů pak můžeme vypočítat, kolik bude třeba nakoupit materiálu – nenastane tak situace, kdy bychom neměli dostatečně dlouhou kovovou desku, nebo naopak příliš tlustou podložku.

Pasametr

Na trhu naleznete spoustu obchodů, ne všechny se ale přímo specializují na tento druh nástroje a přímo na měřidla. Je tedy třeba vybrat si správného prodejce, který Vám doručí ten nejkvalitnější kousek, za cenu, která Vás nijak nesedře z kůže. Dávejte si také pozor na padělky, které by mohly způsobit nepřesnosti v měření. Vy byste potom neustále opakovali měření a nechápali byste, proč Vám vychází nesmyslné rozměry. Při nákupu kvalitního parametru se těmto potížím vyhnete.

Pasametry jsou prodávány ve velkém počtu provedení a dělí se na další poddruhy (například mikropasametry, pro práci s malými objekty), takže si každý vybere parametr s vytouženými a potřebnými parametry. Koupit si můžete i měřidlo v jiné barvě, než je základní bílá, a možná tak oživit svou sbírku měřidel.

Pasametry a mikropasametry

Pasametry se hodí i do reklam, jedná se o velmi zajímavý a na pohled atraktivní měřidlo, které jistě zaujme oko diváka (zvláště v zajímavém barevném provedení).

Pokud si stále nejste jisti, neváhejte se podívat na výše avizovaný eshop, kde naleznete jejich velkou nabídku. Můžete si vybrat, jaký parametr Vás zaujme nejvíce, a v případě problémů či dotazů kontaktovat prodejce. Není čas ztrácet čas, navštivte webovou stránku hned teď a co nejdříve začněte realizovat Vaše stavební plány!