Bílé Karpaty

Ubytování

S ubytováním v této oblasti není žádný problém, jen dbejte na včasnou rezervaci, protože zájem je velký. Můžete si vybrat od malých chatek až po prestižní hotely. Tento výběr je na každém zvlášť a jeho finančním možnostem. Je dobré mít na místě ubytování bazén či wellness. To se vždy hodí po celodenní turistice nebo procházky s rodinou. Další důležitou věcí je stravování, protože polopenze Vám opravdu usnadní pobyt. A když nemáte jídlo v ceně, tak je potřeba zajistit si dostatek jídla, proto vyberte lokalitu blízko obchodu. Přeci být v chatce daleko několik kilometrů od obchodu může být dobrodružství, ale nikdy na to nesmíte zapomenout.
Bílé Karpaty

Velká Javořina

S výškou 970 m. n. m je to největší bod této oblasti. Samozřejmě výstup zabere trochu úsilí, ale opravdu stojí za to. Už při cestě můžete pozorovat opravdu nádhernou přírodu. Navíc v lese je příjemněji a chladněji než venku na rozpáleném slunci. Proto díky této přírodě zažijete s rodinnou opravdové dobrodružství. Na samotném vrcholu se ocitnete při hranicích se Slovenskem, takže se můžete ještě kousek zajít podívat k našim sousedům. Ale tím hlavním je nezaměnitelný výhled. Hlavně si na den výletu naplánujte slunečný den bez mráčků, potom si jej užijete v plné kráse. Zpět z kopečku už to bude mnohem jednoduší.
krásná příroda

Hrad Brumov

Hrad byl založen v roce 1255 a později zde byla husitská osada s vojskem Zikmunda. Bohužel byl hrad dobyt ještě při třicetileté válce. Dnes už je opuštěn a nyní jen dále po druhém požáru chátrá. Takže dnes můžete tuto stavbu obdivovat jako zachovalou zříceninu hradu. Ovšem nabízí expozici o celé historii hradu, takže se při návštěvě o ní dozvíte mnohem více. Dále je zde několik menších expozic a galerie. V galerii bývají navíc umělecké výstavy. Vstupné je velice levné, protože dospělí zaplatí 30 Kč a dítě 25 Kč. Pokud budete chtít navštívit i muzeum, tak plné vstupné se zvedne na 55 Kč, ale u dětí zůstane stejné.