Jsou levné a kvalitní zároveň

Koupit si v dnešní době televizi rozhodně není špatný nápad, právě naopak. Dnešní televizní přijímače jsou totiž k dostání za skutečně velice slušné ceny a byla by škoda toho nevyužít. Slušná cena neznamená dvacet tisíc a více, jak tomu bylo ještě před deseti lety, ale velkoplošný přijímač můžete mít v obývacím pokoji již za pár tisícovek, což je více než akceptovatelné. Nebude se samozřejmě jednat o nejnovější šlágr na trhu, ale nejste-li až příliš zmlsaní, určitě by vám to vadit nemělo. Mnoho lidí dokonce ani není schopno poznat rozdíl mezi obrazem u televize za deset tisíc a obrazem u televize, která stála trojnásobek.
červená televizka

Vysoké rozlišení

Už dávno jsou pryč doby, kdy se na televizi dalo naladit pouze několik programů, a to ještě nepříliš kvalitních. K dnešním strojům je možné napojit jak klasickou anténu, tak i satelit a samozřejmě také kabelovou televizi. To už bylo možné v minulosti, ale dnes se můžete dívat na tyto programy ve vysokém rozlišení. Pryč jsou doby, kdy obraz byl rozmazaný a nekvalitní. Současné přístroje umí zobrazit filmy i ve 4 K rozlišení, a tak je někdy složité poznat, co je ještě realita a co už je film. Skutečně, vysoké rozlišení působí možná i lépe, než opravdový svět.
fotbal v televizi
Hodně funkcí
Nejen fantastickým obrazem, ale i také celou řadou funkcí se mohou moderní televizory pyšnit. Některé dražší modely umí dokonce i obraz v obrazem, takže můžete sledovat dva programy najednou, což je výhodné kupříkladu, když na jednom z nich hraje reklama. Samozřejmostí je už i připojení k internetu, a to pomocí Wi-Fi nebo přímo kabelem.
tv stěna
Dnes již nemusíte surfovat po internetu pouze na počítačích, respektive na mobilních telefonech, ale klidně k tomu můžete využívat i svou televizi. Je to sice trochu kostrbaté vzhledem k tomu, že se vše řídí dálkovým ovládačem, ale to se dá vyřešit nákupem vhodné klávesnice.