Jde se spát

Jak moc rozdílně bude působit tato fráze na mladší generaci a jak na jejich rodiče. Každý z nich bude mít ke spánku úplně jinou pozici. V podstatě vůbec časové rozmezí, kolik se má vlastně naspat hodin vede k širým diskuzím. Zatímco by jeden prospal snad celý den, druhý je v pohodě připravený vstávat po pár hodinách spánku. Tady na to asi nikdy správné řešení nenalezneme. Nicméně co je ale důležité, aby spánek byl za každých okolností kvalitní a vydatný. A to se dá pouze v místech tomu určených, což je ložnice a pro děti dětský pokojíček. Bez pořádné postele se to neobejde ani v jenom případě.

koženková postel

Vybíráme postele

Velmi praktické jsou postele z masivu, které poskytnou nejen perfektní stabilitu, design, ale zároveň se výborně hodí do bytů, domků, ubytoven, srubů. Vybírat se z různých materiálů dřeva, což umožňuje si vybrat buď přírodní verzi, nebo případně barevně mořenou. Co je další výhodou, je dostatečně volný prostor pod postelí. Poté by bylo škoda nevyužít úložné prostory, které zde budou pasovat přesně na délku postele. Šuplíky jsou samozřejmě vyrobeny také z masivu a to samozřejmě ze stejného materiálu jako je postel. Skvělým pomocníkem jsou plastová kolečka, což umožní pěkně se šuplíkem vyjet a navíc bezpečně. Plastový povrch koleček nijak nepoškodí samotné podlaze. V podstatě se dá pořídit jeden velký šuplík, nebo další variantou je jich několik vedle sebe, výběr nebo poradenství je možné s odborníky, , kteří rádi odpovědí na naše otázky. Hodně bude záležet i na našem vkusu.

srub

Ložnice provoněná bylinkami

Poslední dobou jsou velkým trendem voňavé matrace, povlaky nebo polštářky. Mnohé matriály se dají pořídit v bioprodejnách, lékárnách nebo ve specializovaných obchodech. Některé z nich mají proslulé účinky a jsou dokonce vyhledávanými produkty. Pohanka je na záněty, špalda, což je nejkvalitnější druh pšenice zase na klouby, bukvice na nervy a spaní. Další zázračné vůně poskytne levandule, heřmánek, jetel, růže a mnohé další. Pokud někdo chrápe, tak může vyzkoušet směs mateřídoušky, lípy a černého bezu. Takový polštářek se sice koupit nedá, ale vyrobit ano, takže v našich rukou bude pak velikost a samotné provedení.