Hezké zuby

Vlastně je to skoro nutnost. V podstatě je to vizitka člověka. Potíž je v tom, že ne každý na tu vizitku má. Zanedbaná péče nám v ústech nadělá hezkou paseku. Zuby se začnou časem bortit, tím vzniknou ostré hrany a hned máte rozseklý jazyk jen to fikne. Věřte tomu, že autor článku moc dobře ví, o čem tu píše. Jenže u něj za to všechno může panická hrůza z bolesti a ze zubaře všeobecně.

Běžný člověk však zcela jistě nevynechává pravidelné zubní prohlídky a dělá dobře. Jedině tak se dá zabránit kazu více zubů najednou a vlastně kazu vůbec. Pokud tam nějaký i přes usilovné čištění je, dentista jej šikovně odvrtá a zalije betonem. Nebo prostě dírku zalepí. Zase budete mít na chvíli pokoj, než se objeví nový a jinde.

zuby

V poslední době se vede hodně řečí kolem toho a onoho zubaře. To je velmi tenký led, na který bych se nerad pouštěl. Jednomu totiž může vyhovovat a druhý je z něj “auf”. Takže zde se bruslit nedá, natož se přidávat na tu či onu stranu. Navíc pokud tam člověk nebyl…

Zrovna tak se hodně posuzuje, která je ta nejlepší zubní klinika v Praze. Opět je to hodně těžké posuzovat, protože jeden nemůže chodit všude, a když už má někde kartu…

čistící potřeby

Ta klinika, která je zmíněna přímo v odkazu má však hodně kladných recenzí a lidé na ni pějí jen samou chválu. Takže, jak se říká, na každém šprochu bude pravdy trochu. A proto, pokud cítíte, že máte problém, zamiřte sem a uvidíte, že budete se vším naprosto spokojeni. Rozhodně zde nehrozí jakékoli selhání, ať už člověka, nebo stroje. Řeči o tom, jak se pacientovi v ústech zlomil vrták jsou jen nesmysly, protože to ani prakticky nejde.

Takže si nenechte od nikoho nic namluvit a přesvědčte se sami. Budete to mít z první ruky a nebude se muset spolehnout na řeči jiných lidí. A pak už se musí jen pan zubař přičinit o to, abyste neodešli jinam a zůstali věrnými pacienty.