Být elegantní není nic těžkého!

Výrok „Šaty dělají člověka“ je opravdu pravda a všichni to víme z vlastní zkušenosti. Když někde jdete pěkně oblečení, lidé se k vám chovají rozhodně jinak, než kdybyste šli oblečeni v potrhaném tričku a kalhotách, které jsou navíc ještě špinavé a nevyprané několik měsíců. Když si ale naopak vezmete čisté, a dokonce i vkusné oblečení, lidé se na vás dívají úplně jinak i přesto, že vás absolutně neznají. Lidé vás nemusí znát proto, aby si o vás udělali nějaký obrázek. Lidé často předvídají, jací asi jste a z jakých poměrů jste podle toho, jak vypadáte. A můžete být bohatí, jak chcete, stačí přijít ve špinavém a potrhaném oblečení a k tomu přijít neupravený a stačí to bohatě k tomu, aby si o vás lidé mysleli, že jste chudí a že jste z okraje společnosti.

elegance

Takhle to totiž v naší společnosti chodí a lidé to neumí zastavit. Zkrátka se soudí čistě podle toho, jak vypadáte. S tím se i pojí to, jestli má někdo nadváhu nebo ne. Protože automaticky když má někdo nadváhu a je trochu více při těle, než někdo jiný je tento člověk líný a nic pro sebe nedělá. Nikoho ale nenapadne, že je to třeba žena po porodu nebo někdo nemocný, který nemá možnost cvičit, nebo má hold nadváhu kvůli své nemoci.

elegance

Nemusí to být nutně člověk, který nechce cvičit a každá den sní celou lednici jídla. Málokdy to takto je a lidé si to neuvědomují. Pak si vezmeme člověka, který nemá vkus a obléká se tak, jak se mu zachce. Najednou si lidé okolo myslí, že je to nějaký pochybný jedinec. Naopak si vezmeme člověka, který má dluhy a nemá peníze a jezdí velmi drahým autem. Nikoho by ani nenapadlo, že tento člověk je ten pochybný, a ne ten první, že? Jak se ale oblékat elegantně? Vždy je třeba zvolit něco, co působí upraveně. Ženy si mohou u zvolit šaty La Silueta Lasilueta a muži například společenské kalhoty, které vždy působí velmi luxusně. A ne vždy se v tomto oblečení musíte cítit špatně, stačí si jen zvolit to, v čem se vy sami cítíte dobře!