Nebuďte, jako oni

Kolikrát se Vám, jako řidiči dopravního prostředku, stane, že předejdete, nebo dokonce zabráníte dopravní nehodě? Kolikrát si říkáte, když odjíždíte na noční, že máte štěstí, že jste si doma zapomněli věc, pro kterou jste se museli vrátit? Kdybyste totiž vyjeli na silnici o pět minut dříve, mohli byste se stát účastníky dopravní nehody, kterou nyní s pětiminutovým zpožděním míjíte.
auta za sklem
Jak ale můžete dopravním nehodám předejít?
V mnohých případech jde jen o osud. Potkáte blázna za volantem, který se na silnici neumí chovat. A i kdybyste dělali psí kusy, nezmůžete nic. Ale na to ani raději nepomýšlejte. Hlavně nebuďte stejní, jako ti nezodpovědní řidiči, kteří patří mezi piráty silnic. Vy se soustřeďte na svou jízdu a hlavně na technický stav svého vozidla. I ten bývá mnohdy příčinou karambolů na silnicích!
I obyčejné osvětlení v předních světlometech může zapříčinit docela vážnou http://www.e15.cz/finexpert/setrime/nejcastejsi-vaznou-nemoci-je-rakovina-pojistujeme-se-na-ni-ale-nedostatecne-1339084nehodu. Jako řidič nemusíte dobře vidět a v tu ránu stačí jen okamžik, abyste neviděl cyklistu, nebo nepozorného chodce. A když Vám nepřeje ani počasí!?
Kvalitní žárovka h1 Vám v tom ale může zabránit! Pokud se tedy zrovna nebudete věnovat mobilu, nebo nastavení rádia v autě. Pak Vám ani kvalitní osvětlení předních světlometů v podobě žárovek h1 rozhodně nepomůže!
světla před autem
Vezměte to tak!
· Buďte zodpovědným řidičem dopravního prostředku.
· Věnujte se při řízení vozidla pouze silničnímu provozu.
· Předvídejte na silnici nepředvídatelné.
· Buďte se svým vozidlem dobře viděn.
· S pomocí žárovek h1 v předních světlometech také dobře uvidíte Vy!
· Pravidelně navštěvujte se svým vozidlem servis, aby technický stav vozidla neohrozil nikoho na silnicích. Tudíž ani Vás.
· Neusedejte za volant unavení, neodpočatí.
A nakonec vždycky dojedete do cíle bezpečně.
Jak jednoduše to zní! Jak dobře znáte tyto jakoby poučky, viďte? Podstatné je, jak dalece se jimi řídíte. To je otázka! Pokud jezdíte často, můžete podlehnout jakési pohodě, že Vám se nemůže nic stát, když už tolik let jezdíte bez nehody.
Neusněte na vavřínech a jezděte stále obezřetně, jako doposud!