Nebankovní hypotéky

V některých případech nás banka odmítne. Jestliže potřebujete rychle peníze a nechcete chodit na milion schůzek, pak máte ještě jinou možnost. Tou možností je vzít si nebankovní hypotéku. Dokonce i banka může odmítnout klienta a věřte, že banky to dělají poměrně často. Mají k tomu své důvodu, můžete mít špatný registr, neboli můžete mít záznam v registru dlužníků. Dalším případem jsou nízké příjmy žadatele o úvěr nebo špatná bonita. To všechno jsou příklady toho, proč vás banka může odmítnout. Jestliže jste zaměstnanec nebo živnostník, máte však i jinou šanci, jak vyzrát nad bankami a jak získat peníze. Stačí jen chtít.

mince

U nás je možná tolerance bankovního i nebankovního záznamu

Velkou výhodou je tolerance jak bankovních tak i nebankovních záznamů v registrech dlužníků. Zároveň však poskytneme stejně výhodné podmínky, jako je tomu v případě jakéhokoliv jiného druhu poskytování úvěrů. Zajistíme dlouhou dobu splatnosti, až na 30 let. Samozřejmě, že doba splatnosti je volitelná. Můžete si ji nastavit od jednoho roku, na jakkoliv dlouhou dobu, nejdéle však na 30 let.
Splátkový kalendář se vždy dá nějak upravit, aby vám splátka vyhovovala a nedostávala vás do zbytečných problémů. Garantujeme velice nízké splátky, podobné těm, které znáte z běžných bankovních institucí.

  • Podnikatelské úvěry, které u nás můžete najít pod názvem:
  • Hypotéky bez doložení příjmů nebo bez registrů

získ

jsou velice výhodné finanční produkty. V těchto případech můžete mít peníze i do 24 hodin. Nezkoumáme bonitu, výši věku, ani jiné podmínky. Nevadí ani špatné registry, tedy nějaké záznamy v registrech, pokud je máte.
V žádném z těchto případů se neplatí poplatky předem.
Vždy však musíte ručit nemovitostí, takže se jedná o úvěry spojené se zástavou nemovitosti. Ručíte nemovitostí, za kterou získáte procenta jejího odhadu. Navíc můžete kdykoliv tento úvěr splatit a to zdarma.
Velice rádi vám vypracujeme návrh jak pro spotřebitelský úvěr tak také pro podnikatelský úvěr.