Honor 8A má co nabídnout

Honor 8A je mobilní telefon, který se ve své nižší cenové kategorii snaží zaujmout velkým displejem. K tomu se připojuje slušný výkon a nový android 9.

Honor 8A má co nabídnout

Technické údaje

Pro spousty lidí je mobilní telefon zařízení, jenž všude nosí u sebe a hodně jej používají. Moderní smartphony nám slouží k volání, zábavě, práci a mnoho dalším účelům, protože poskytují nespočet možností. Někdo nepotřebuje zatížení za desítky tisíc, protože mu bohatě postačí za pár tisíc. To může úplně bohatě dostačovat, přičemž jedním z takových je rozhodně Honor 8A. V krabičce je naprostý základ, takže zde nenajdeme ani sluchátka.

mobil Honor

Musíte počítat s velkými rozměry, přičemž takový displej má výhodu v čitelnost, ale zařízení jen tak do některých kapes nedáte. Zvukový projev je průměrný, ale může být dost hlasitý. Tento model dostal slušnou baterii, a proto dva dny bez nabíjení by neměla být překážka. Nešetřilo se ani na hardwaru, přičemž tento výrobce dbá na dobrý výkon v dané kategorii, ovšem u nových náročných her se zapotí. Tomu všemu navíc pomáhá nový android 9.0, jenž se posunul oproti předchůdci správným směrem.

Ochrana mobilu

Jestliže chcete mobilní telefon v nižší cenové kategorii a vyhovuje Vám velký displej, tak s Honorem 8A rozhodně neuděláte chybu, protože má dobré technické parametry a uživatelské prostředí. Hned při jeho nákupu musíme myslet na vhodnou ochranu, protože dotykový mobil je křehký na poškození, přičemž jeho následná oprava není vůbec levná. Základem je pouzdro Honor 8A, do kterého zařízení hezky schováte, a to je chráněno ze všech stran.

displej mobilu

Kromě poškození si zařízení zachová nádherný vzhled, protože na něj přímo nepůsobí venkovní vlivy jako je například sluneční záření. Pouzdro se kombinuje s tvrzeným sklem, jenž chrání nejzranitelnější část, kterou je bezesporu displej. Kvalitní skla jsou opravdu pevná a když už dojde k silnému nárazu, tak se na nich vytvoří pavučina, ale na mobilu nebude ani škrábanec. Tato kompletní ochrana stojí pár stovek, ale mobil bude v bezpečí a sloužit klidně několik let.